اطلاعـات ارسـال

جهت ارسال کالاهای بخش مبلمان شامل مبلمان، غذاخوری، سرویس خواب و .. از 48 ساعت قبل از ارسال، تیم پشتیبانی مبلمان ویوِل با شما تماس و هماهنگی های لازم را بعمل می آورد. مشتری مستلزم است که بر طبق قوانین شرکت قبل از ارسال و هماهنگی جهت ماشین به صورت کامل تسویه حساب خود را انجام دهد.

هزینه ارسال تا درب منزل برای سفارشات بالای 50 میلیون برای محصولات موجود در دسته مبلمان رایگان است در غیر اینصورت هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد. لازم به ذکر است که محصولات توسط باربری های مطمعن ارسال می شوند.

زمان ارسال محصولات مربوط به دسته مبلمان 25 الی 30 روز کاری می باشد البته با توجه به اینکه در صنعت مبلمان، عمده محصولات به صورت دستی و با تکیه بر مهارت استادکاران تولید می گردند، لذا ممکن است تولید محصولات چند روز زودتر یا دیرتر نسبت به زمان تحویل آماده ارسال شود .و در شرایط خاص در صورت افزایش زمان ارسال، اطلاع رسانی های لازم انجام می شود تا مشتری بتواند قبل از ثبت سفارش در جریان زمان ارسال قرار بگیرد.

محصولات اکسسوری چوبی از طریق شرکت ملی پست و به صورت رایگان (برای سفارشات بالای 250 هزار تومان) در روزهای کاری ارسال می شوند. البته در شرایط خاص بنابر درخواست مشتری از طریق روش های دیگر مانند تیپاکس یا پیک امکان ارسال نیز می باشد که در این شرایط هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

 زمان ارسال سفارشات اکسسوری چوبی 2 الی 3 روز کاری بوده و در صورت موجود نبودن نهایت 10 الی 15 روز کاری می باشد. در بخش مبلمان زمان ارسال سفارشات حدود 30 روز کاری می باشد. قابل ذکر است که روزکاری شامل روزهای تعطیل نمی باشد.