نـحوه ثـبت سفـارش

جهت ثبت سفارش هر کدام از محصولات موجود در وب سایت ما ابتدا می توانید جهت اطلاعا تکمیلی با واحد فروش بخش مربوطه تماس گرفته و پس از دریافت مشاوه لازم، بخصوص در مورد کالاهای مربوط به دسته مبلمان مانند سرویس خواب، سرویس های غذاخوری و ..، سفارش خود را در سایت و یا از طریق پلت فرم های مانند واتس آپ و تلگرام ثبت کنید. در بخش مبلمان با توجه به محل سکونت شما، همچنان امکان ثبت سفارش حضوری در شعبات وجود دارد و ادرس شعبات شرکت نیز در سایت موجود هستند. در بخش اکسسوری تمامی سفارشات به صورت غیرحضوری انجام می شود اما امکان مشاوره تلفنی قبل از ثبت سفارش وجود دارد و شما می توانید سفارش خودرا در سایت و یا در شبکه های اجتماعی دیگر ثبت کنید. البته پیشنهاد ما به شما ثبت سفارش از طریق سایت است زیرا از این طریق می توانید از تخفیفاتی که در سایت هستند بهرمند شوید.

 جهت ثبت سفارشات خود در سایت ابتدا می توانید ابتدا از قسمت ثبت نام در سایت ثبت نام کنید یا اینکه محصولات مد نظر خود را انتخاب کرده و بدون ثبت نام و به صورت میهمان سفارش خود را ثبت نمایید. در هنگام ثبت سفارش قبل از ورود به مرحله پرداخت در قسمت “توضیحات سفارش” اگر در خصوص سفارشتان توضیحات خاصی نیاز هست را یادداشت کرده و بعد اقدام به پرداخت نمایید.

بعد از ثبت سفارش می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و سفارش خود را از قسمت سفارشات پیگیری کنید و در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات می توانید با بخش مربوطه تماس بگیرید یا از قسمت پشتیبانی با مشاورین ما در ارتباط باشید. سوالات بخش پشتیبانی نهایت تا ظرف 24 ساعت پاسخ داده می شوند.